Jdi na obsah Jdi na menu
 


AEROBIC BASIC

Lekce pro širokou veřejnost vytrvalostního charakteru nižší až střední intenzity.Low impact aerobic - cvičení bez poskoků - 1 noha vždy !!! v kontaktu s podlahou.Základní kroky aerobiku vázány do bloků, lekce doplněna posilováním problémových partií a strečinkem celého těla.Vhodné pro všechny  :-) .

 

AEROBIC CLASS

Lekce pro všechny. Vytrvalostní charakter střední intenzity se standartním členěním - rozcvička + choreografie + posilování + strečink.Základní kroky aerobiku se vážou do bloků a vzniká choreografie.Hodina zaměřená mimo jiné na rozvoj pohybové paměti a orientaci v prostoru.

 

BODYSTYLING

Bodystyling pomáhá rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu, hlavně problémové partie (stehna, hýždě, břicho). Lekce je kombinace klasického aerobiku, který slouží k zahřátí celého těla, posilování a protažení. Posiluje se převážně s váhou vlastního těla, ale použít se můžou i různé pomůcky (overbally, gumy, ručnk, činky, ...)

 

DANCE AE

Dance aerobic je zábavnou formou klasického aerobicu. Vychází ze základních kroků aerobicu a je dále obohacen o taneční prvky, které do sestav vnášejí složitější a více taneční choreografie. Rozvíjí kreativitu, pohybovou paměť a orientaci.

 

INTERVAL AE 

Interval aerobic je druh aerobiku, kde se střídají aerobní bloky s posilováním, které je zaměřené na tvarování hlavních svalových skupin celého těla. Jedná se o velmi intenzivní trénink. Lekce probíhá tak, že se během ní několikrát vystřídá naučená sestava a posilování, na závěr samozřejmě nesmí chybět strečink.

 

 THAI-BOX-ROBICS

Thai-box-robics je unikátní spojení bojového umění dálného východu s efektivním tréninkem západního typu.Optimální forma relaxace po náročném dni, odstranění stresu a napětí. Při cvičení dochází k efektivnímu spalování tuků, zpevnění problémových partií břicha, hýždí a stehen, posílení svalů zad a tím k odstranění jejich bolesti a zlepšení držení těla. Díky vysoké intenzitě tréninku roste vytrvalost, síla, schopnost koncentrace a koordinace pohybu.

 

STEP AE

Step je druh aerobiku, který je obohacen o pomůcku step (malý schodek), který činí cvičení intenzivnější. Sestavy, které se cvičí se stepem, jsou tak založeny zejména na krocích nahoru a dolů ze stepu, aby se neustále musel překonávat výškový rozdíl mezi podložkou a podlahou. Step aerobic je zaměřený zejména na svalstvo dolních končetin a hýždě. Při cvičení dochází k větší spotřebě energie než při jiných klasických aerobních aktivitách. Na druhou stranu jsou ale posilovány i ostatní partie a dochází tak ke komplexnímu procvičení celého těla.